חלוקת ירושה בין יורשים

עורך דין ירושה מומלץ

עורך דין ירושה מומלץ, הכתובת הנכונה כאשר זקוקים לסיוע משפטי בכל נושא הקשור לירושה או צוואה.

נושאי הירושה יכולים להיות פשוטים כמו למשל במקרה של הגשת בקשת לצו ירושה או בקשה לצו קיום צוואה. אך אלו עלולים להיות גם תחילה של תסבוכת משפטית כמו במקרה של סכסוך ירושה בין אחים. חלוקת ירושה בין יורשים אכן יכולה להפוך למוקד מחלוקת. ישנן סוגיות שונות הקשורות לצוואות וירושות ותמיד חשוב להיעזר בייעוץ משפטי של עורך דין המומחה לנושא ירושות ו חוק הירושה.  אך כיצד תדעו שבחרתם באדם הנכון. להלן מדריך קצר לכל מי שצריך עורך דין צוואה וירושה.

עורך דין ירושה מומלץ

עורך דין ירושה מומלץ

הדבר הראשון שעליכם לחפש הוא עורך דין בעל תחום ההתמחות הנכון. במקרה של צוואות וירושות אתם זקוקים לעורך דין המתעסק בדיני המשפחה. זהו עורך הדין המתמחה במגוון נושאים הקשורים לדיני המשפחה לרבות צוואות וירושות. הידע המקצועי הוא מובן מאליו, אך הוא לא מספיק.

כאשר מחפשים עורך דין דיני משפחה במרכז חשוב לוודא שיש לו גם ניסיון מקצועי. לא כדאי לבחור בעורך דין חדש, למרות שהוא עלול להיות זול. הליכים מסוימים עשויים להיות פשוטים; אך במקרה שעניינים מסתבכים ומתגלות מחלוקות הקשורות לירושה, חשוב מאוד שזה יהיה עורך דין מנוסה שהשתפשף במקרים דומים. במקרים שכאלו הניסיון המקצועי שלו יכול להיות הגורם המכריע.

למרות שרבים מעורכי הדין מעניקים שירות בכל רחבי הארץ, דבר שהיום הופך להיות קל מתמיד; למשל הרבה בקשות ניתן לעשות באמצעות האינטרנט ואין צורך להתייצב ולמסור מסמכים וטפסים באופן ידני (לא בכל מקרה). עדיין יתכן שתעדיפו עורך דין הנמצא באזור המגורים שלכם או סמוך למקום העבודה, למשל אם אתם באזור המרכז אולי תעדיפו עורך דין דיני משפחה במרכז.

דבר נוסף כאשר מחפשים עורך דין צוואה וירושה הוא תחושת הבטן שלכם. חשוב מאוד להיפגש ולשוחח עם עורך הדין על מנת להתרשם. לא משנה מהו ההליך המשפטי הנדרש, מגיע לכם שירות אישי ומענה לכל שאלה המטרידה אתגם. עליכם לשאול את עצמכם האם זהו עורך הדין שאיתו אתם מרגישים בנוח. נושאי חלוקת ירושה בין יורשים דורשים מעורבות של עורך הדין בעניינים אישיים של המשפחה וחשוב שתרגישו בנוח לשתף אותו בכל הפרטים הרלוונטיים.

עורך דין צוואה וירושה

עורך דין צוואה וירושה

עורך דין ירושה מומלץ יכול להעניק לכם שירות במגוון של נושאים משפטיים הקשורים לירושות וגם לצוואות. להלן כמה דוגמאות:

כתיבת צוואה – זוהי יכולה להיות צוואה אישית או צוואה הדדית. בכל מקרה בה עורכים צוואה חשוב לערוך אותה בשפה המשפטית המתאימה ובהתאם לחקיקה בנושא. פגמים בעריכת הצוואה יכולים להיות בהמשך עילות לביטול הצוואה ואלו הם המקרים שתרצו למנוע בעזרתו של עורך דין דיני משפחה במרכז.

הגשת בקשת התנגדות לצוואה/ירושה – אם משהו אינו תקין בצוואה ואתם נפגעים מכך, ניתן לפתוח בהליך התנגדות הכולל הגשת בקשה לרשם הירושות ופניה לבית המשפט. איננו מדברים על חוסר שביעות רצון מחלקכם בירושה. אם הכל התבצע כדין, למרות שאינכם שבעי רצון מחלוקת העיזבון אין הרבה מה לעשות. אך עורך דין צוואה וירושה יכול לבדוק האם הכל תקין או שישנן עילות המצדיקות הגשת בקשה לביטול צו הירושה או צו קיום הצוואה.

סכסוכי ירושה – נושא ההתנגדות לצוואה או צו ירושה בעצם פותח את הדלת לסכסוכי ירושה. אלו יכולים להיות סכסוכים בתוך המשפחה וזהו בהחלט לא מצב נעים. סכסוכים שכאלו ניתן להכריע בבית המשפט ובעזרתו של עורך דין דיני משפחה במרכז. אך קיימת גם אלטרנטיבה שעשויה לתת מענה יותר טוב ולמנוע את המאבק המשפטי והיא פתרון הסכסוך באמצעות הליך גישור.

הסתלקות יורש – ישנם גם מצבים בהם יורש מעוניין לוותר על חלקו בצוואה. עלולות להיות סיבות שונות לכך, ממחווה אישית ליורשים אחרים שאולי זקוקים יותר לעיזבון ועד שיקולי מס. גם הסתלקות יורש היא הליך משפטי הנעשה באמצעות הגשת תצהיר הסתלקות אל הרשם לענייני ירושה.

חלוקת ירושה בין יורשים

חלוקת ירושה בין יורשים

בוודאי שמתם לב שהשתמשנו בשני מושגים דומים – בקשה לביטול צו ירושה ובקשה לביטול צו קיום צוואה. זה נוגע לאופן חלוקת ירושה בין יורשים. בעיקרון הצוואה היא זו שקובעת כיצד יחולק העיזבון, אך מכיוון שלא כל אדם משתמש בזכותו לכתוב צוואה, החוק נדרש גם לקבוע עקרונות חלוקת ירושה למקרה שבו אין צוואה. לא נרחיב הפעם בעקרונות החלוקה, אך זוהי הסיבה מדוע ישנם שני הליכים שונים.

עורך דין דיני משפחה במרכז

נושאי הצוואות והירושות עשויים להיות מורכבים מאוד מבחינה משפטית כאשר הם הופכים לסכסוכי ירושה. מי שעורך צוואה בוודאי ירצה לחזק את מהימנות הצוואה על מנת להבטיח שעיזבונו יחולק כרצונו ועל מנת למנוע מאבקים משפטיים עתידיים. בעזרת עורך דין צוואה וירושות ניתן להשתמש בכל הכלים המשפטיים על מנת לחזק את מהימנות הצוואה. ישנם כלים שונים בהם ניתן להשתמש כמו עדים ואף חוות דעת רפואית.

זקוקים לעורך דין ירושה מומלץ? אתם מוזמנים לפנות לשירותיו של עורך דין ידידיה (דדי) מנדל, מומחה לירושות. במשרדינו תוכלו לקבל ייעוץ משפטי מקיף ופתרון לכל סוגיה משפטית הקשורה לצוואות וירושות.

עורך דין דיני משפחה במרכז

עקבו אחרינו גם בעמוד הפייסבוק.

עורך דין לענייני גירושין ידידיה מנדל

לא פחות חשוב מהניסיון המשפטי והפרקטי, הוא היחס האישי. חשוב לי מאוד שהלקוח יהיה מעורב בהליך מתחילתו ועד סופו. אני מאמין שהלקוח חייב לדעת מה עומד מולו ולאיזה מצבים עלולים להיתקל ואיך להגיע לפתרונות מעשיים ולא פתרונות מתלהמים שגויים.

צור קשר מהיר
נירית אקרמן

דדי ליווה אותי כעו"ד במשך כמה שנים בתיק משפחתי, תמיד היה סבלני וסובלני כלפי והכיר את התיק לעומקו עד הפרטים הקטנים ביותר. דדי הינו בעל חשיבה מעמיקה, הוא הבין את רגשותיי, הקשיב, ובאמת רצה לעזור מכל הלב. דדי מעדכן מיד בכל פרט חדש ועובד בשקיפות מלאה. בנוסף, הוא אדם ישר וטוב לב ויודע היטב להילחם על זכויות הלקוח. אם יש סטיגמה על עורכי דין שרוצים רק כסף – אצל דדי זה לא כך, הוא באמת רוצה לעזור, קודם כל הלקוח בראש מעייניו, ודדי נותן תמיד יחס אישי לכל לקוח, הוא תמיד הקשיב לדברי בקשב רב, גם אם השיחה ארכה זמן רב, וידע להציע פתרונות ודרכים לעזור. אני מאחלת לו הצלחה רבה בהמשך דרכו.

רמי בגימוב

איכות, מהירות תגובה, מקצועיות, ערך יש חניה ,שירות ויחס מעולים. מקצועי מאוד

דניאל ליפשיץ

פגשתי את עורך דין דדי מנדל עבור ייעוץ משפטי והכנת הסכם משמורת על ילדתי עם גרושתי. העבודה שדדי עשה במשך מעל חצי שנה הייתה מעוררת כבוד. לא רק שדדי עשה את הכי טוב שאפשר עבורי כלקוח, אלא קודם כל עבור ילדתי וגם יצר הסכם הוגן שהסתיים בחתימה בבית המשפט עבור גרושתי. לא נכנס למלחמה מיותרת ועם זאת היה מוכן בכל רגע אם יש צורך בכך. דדי שמר על כך שהדברים לא יתפרקו ולא יווצרו עוד מתחים שאין בהם צורך. ממליץ בחום, דדי מקצוען אמיתי ובהחלט איש שמסתכל באופן רחב על הסיטואציות.

עורך דין הסכם ממון

עורך דין הסכם ממון

עומדים להינשא? האם מצאתם עורך דין הסכם ממון? זה לא סוד שמערכות יחסים רבות מגיעות לסופן לאחר מספר שנים. וזה גם לא סוד שפרידת בני

עורך דין הסכם ממון תל אביב

הסכם ממון מחיר

הסכם ממון מחיר הוא הוצאה קטנה לעומת מה שיכול להיגרם לכם בעת פרידה ללא הסכם ממון בין בני הזוג. במאמר זה נסביר זאת ונענה על

עורך דין ירושות וצוואות במרכז

עורך דין ירושות וצוואות במרכז

עורך דין ירושות וצוואות במרכז מעניק לכם סיוע משפטי בכל מה שקשור לצוואות וירושות. אלו עשויים להיות שירותים מגוונים הפונים גם עבור אלו המבקשים להבטיח

גישור משפחתי

עורך דין משפחה

עורך דין משפחה מעניק לכם מגוון שירותים משפטיים בכל מה שקשור לתחום המשפחה, צוואות וירושות, אפוטרופסות, גירושין, הסכמי ממון, אלימות במשפחה ועוד. זהו תחום התמחות

עורך דין מכירת דירה

עורך דין מכירת דירה

עורך דין מכירת דירה הוא לא דבר שאתם יכולים לוותר עליו. במקרים רבים אנשים מוכרים את דירתם לצורך מעבר לאזור מגורים חדש או שדרוג רמת

אלימות במשפחה סטטיסטיקה

עורך דין אלימות במשפחה

עורך דין אלימות במשפחה הוא הכתובת לצורך נקיטת צעדים משפטיים הקשורים למקרי אלימות במשפחה. אלימות היא תופעה שאיננו יכולים להסכים לה, והכוונה לכל סוג של