עורך דין גירושין מחיר

עורך דין גירושין מחיר

במאמר הבא תקראו איך לבחור עורך דין גירושין הכי טוב בארץ ומצד שני עורך דין גירושין מחיר טוב. הטיפים שאנו מביאים במאמר תקפים הן לגבי עורך דין גירושין כפר סבא והן לגבי עורך דין גירושין רחובות או שאר חלקי הארץ. תוכלו גם להתייעץ עמנו ולקבל שירות אישי במחיר מצוין.

עורך דין גירושין מחיר מצוין

כשמדובר בגירושין כל צד מעונין בעורך דין גירושין הכי טוב בארץ, גם אם יש הסכמי ממון והתיק לכאורה פחות מורכב. שאלה נוספת שמטרידה אישה או גבר שעומד/ת לפני גירושים, גם אם מדובר בעורך דין גירושין רחובות או בעורך דין גירושין כפר סבא, היא בעורך דין גירושין מחיר. במאמר זה נשתדל לעשות לכם סדר בין בעניין עורך דין גירושין הכי טוב בארץ ובין בעניין עורך דין גירושין מחיר. כלומר, איך מוצאים עורך דין טוב וגם עורך דין במחיר טוב. בדרך כלל לפני שבוחרים איש מקצוע מומלץ לבקש המלצות של לקוחות אמתיים, בגירושין הדבר פחות אפשרי… לכן כצעד ראשון, לפני שבוחרים עורך דין גירושין רחובות או עורך דין גירושין כפר סבא, מומלץ להיפגש עם מספר עורכי דין בכדי להתרשם.

עורך דין גירושין מחיר
עורך דין גירושין מחיר

עורך דין גירושין כפר סבא

אך קחו בחשבון שמרבית עורכי הדין לא יקבלו אתכם סתם כך בחינם, עורך דין טוב יקבל אתכם לשעת ייעוץ בתשלום, היו מוכנים לשלם. בסופו של דבר מדובר במהלך חשוב בחיים ושווה להשקיע לצורך כך עוד כמה שקלים. אין צורך לפרט לעורך הדין שהפגישה היא גם פגישת בוחן, ומצד שני אל תתנו לו להפריז במחיר, שכן קחו בחשבון שבניגוד לייפוי כוח מתמשך שכר טרחה, אין מגבלה חוקית או המלצה כלשהי לגבי גובה שכר טרחה בתיק של גירושין. לאחר הפגישה החליטו בינכם לבין עצמכם אם הפגישה תאמה את ציפיותיכם וכן האם נוצרה כימייה מקצועית בינכם לעורך הדין. הערה נוספת לגבי הפגישה הראשונית – קחו בחשבון שבדרך כלל היא נמשכת יותר משעה, קחו את הזמן וסכמו זאת מראש עם עורך הדין (שלא יגבה מחיר גבוה יותר).

עורך דין גירושין כפר סבא
עורך דין גירושין כפר סבא

עורך דין גירושין רחובות

מה ההמשך? לאחר שבחרתם עורך דין בענייני מזונות שמתאים לכם מומלץ להמשיך אתו עד הסוף בכל ההליכים של התיק. ההליכים כוללים: דיונים סביב משמורת הילדים, מזונות האישה עד לגירושין, מזונות הילדים מהגירושין והלאה, דיונים אודות רכוש משותף ועוד. עורך דין טוב גובה תשלום הן עבור ניהול התיק ותשלום נפרד עבור השתתפות בדיונים. בנוסף, אם נדרש צו הגנה ותצהירים עורך הדין יגבה על כך מחיר נפרד. או במקביל ניתן לקבוע מחיר גלובלי.

עורך דין גירושין רחובות
עורך דין גירושין רחובות

עורך דין גירושין הכי טוב בארץ

אולם גם עורך דין גירושין הכי טוב בארץ לא יישאר במחיר ההתחלתי אם התיק ילך ויסתבך, ככל שהתיק יתארך ויהיה מורכב יותר כך העלות של שכר טרחה גירושים תהייה יקרה יותר. לכן בכל מקרה כפי שהמלצנו בהתחלה מומלץ לעשות השוואת מחירים בין עורך דין גירושין רחובות לעורך דין גירושין כפר סבא או כל עורך דין אחר ברחבי הארץ. בעת הבירור בקשו הצעת מחיר כתובה, ושוב, התחשבו גם בהתרשמות שלכם ובכימיה המקצועית שנוצרה.

במשרד עורך דין שלנו אנו מנהלים כבר שנים רבות תיקי גירושין, אנו משתדלים לתת יחס אנושי ואישי לכל אחד ואחת. באופן עקרוני אנו מנהלים את משרד עורך דין גירושין מחירים סבירים והוגנים, שכן, אנו מבינים כי מדובר בזמן רגיש המשפיע גם על יכולת הפרנסה ובכלל על כל שגרת החיים, אין כמעט פעולה או משימה שאינה נפגעת כשאדם מצוי בהליכי גירושין.

עורך דין גירושין הכי טוב בארץ
עורך דין גירושין הכי טוב בארץ
עורך דין לענייני גירושין ידידיה מנדל

לא פחות חשוב מהניסיון המשפטי והפרקטי, הוא היחס האישי. חשוב לי מאוד שהלקוח יהיה מעורב בהליך מתחילתו ועד סופו. אני מאמין שהלקוח חייב לדעת מה עומד מולו ולאיזה מצבים עלולים להיתקל ואיך להגיע לפתרונות מעשיים ולא פתרונות מתלהמים שגויים.

עו"ד ידידיה מנדל
צור קשר מהיר
נירית אקרמן

דדי ליווה אותי כעו"ד במשך כמה שנים בתיק משפחתי, תמיד היה סבלני וסובלני כלפי והכיר את התיק לעומקו עד הפרטים הקטנים ביותר. דדי הינו בעל חשיבה מעמיקה, הוא הבין את רגשותיי, הקשיב, ובאמת רצה לעזור מכל הלב. דדי מעדכן מיד בכל פרט חדש ועובד בשקיפות מלאה. בנוסף, הוא אדם ישר וטוב לב ויודע היטב להילחם על זכויות הלקוח. אם יש סטיגמה על עורכי דין שרוצים רק כסף – אצל דדי זה לא כך, הוא באמת רוצה לעזור, קודם כל הלקוח בראש מעייניו, ודדי נותן תמיד יחס אישי לכל לקוח, הוא תמיד הקשיב לדברי בקשב רב, גם אם השיחה ארכה זמן רב, וידע להציע פתרונות ודרכים לעזור. אני מאחלת לו הצלחה רבה בהמשך דרכו.

רמי בגימוב

איכות, מהירות תגובה, מקצועיות, ערך יש חניה ,שירות ויחס מעולים. מקצועי מאוד

דניאל ליפשיץ

פגשתי את עורך דין דדי מנדל עבור ייעוץ משפטי והכנת הסכם משמורת על ילדתי עם גרושתי. העבודה שדדי עשה במשך מעל חצי שנה הייתה מעוררת כבוד. לא רק שדדי עשה את הכי טוב שאפשר עבורי כלקוח, אלא קודם כל עבור ילדתי וגם יצר הסכם הוגן שהסתיים בחתימה בבית המשפט עבור גרושתי. לא נכנס למלחמה מיותרת ועם זאת היה מוכן בכל רגע אם יש צורך בכך. דדי שמר על כך שהדברים לא יתפרקו ולא יווצרו עוד מתחים שאין בהם צורך. ממליץ בחום, דדי מקצוען אמיתי ובהחלט איש שמסתכל באופן רחב על הסיטואציות.

גירושין בהסכמה

גירושין בהסכמה

הליך של גירושין בהסכמה הוא בעצם הליך, על פי רוב מקוצר, שבו מגיעים שני בני הזוג להסכמה על תנאי הגירושין, מנסחים הסכם גירושין חלוקת רכוש,

חלוקת ירושה בין אחים

סכסוכי ירושה בין אחים

סכסוכי ירושה בין אחים סכסוך ירושה בין אחים יכול להתרחש בכל משפחה. הסיבות לסכסוכי ירושה הן במהותן תחושות של אי צדק לגבי חלוקת ירושה בין

חוק הירושה

בקשה לצו ירושה

  על פי חוק הירושה, ישנם שני מקרים בהם צריך או ניתן להגיש בקשה לצו ירושה. המקרה הראשון הוא המקרה שבו אדם נפטר ולא הותיר

כמה עולה צוואה

צוואות

בדרך הכוונה או שלא, יוצא, כי אף אחד מאיתנו, למעשה, אינו אוהב להרהר ביום מותו. עם זאת, אין אדם יודע יום פקודתו ואין אדם יודע

אלימות במשפחה מאמרים

אלימות במשפחה

לאחרונה ניתן לראות בכותרות הרבה דיבורים על אלימות במשפחה. אף כי נכתבו על אלימות במשפחה מאמרים רבים, עדיין לא הכל קל ומובן לכולם. מה ניתן לעשות

מזונות אישה וילדים

הליך גירושין

במדינת ישראל, אשר כפופה לחוקי הדת בכל הנוגע למוסד הנישואין, הליך גירושין הוא הליך מורכב ומתיש לרוב. יש צורך לחלק את הרכוש המשותף, למעשה, חלוקת

Call Now Button