כמה עולה לערוך צוואה

עורך דין צוואות וירושות תל אביב

מה עושה עורך דין צוואות וירושות תל אביב, כמה עולה לערוך צוואה והאם עו“ד צוואות מתעסק אך ורק בעריכת צוואה?

עורך דין לענייני ירושה בתל אביב מתעסק בכל הסוגיות הקשורות ל חוק הירושה ולא רק צוואות. מדובר בחוק ארוך ומורכב וישנם מקרים רבים ושונים מאוד. ברמת העיקרון אלו הם כל המקרים הקשורים לעיזבון וירושות, חלוקת ירושה בין יורשים, סכסוכי ירושה בין אחים, בקשה לצו ירושה, הגשת התנגדות לצוואה, יישוב סכסוכים תל אביב ועוד.

עורך דין צוואות וירושות תל אביב

עורך דין צוואות וירושות תל אביב

בין אם אתם רוצים לערוך צוואה, או יש לכם סכסוך הקשור לירושה, או אולי מאמינים כי הצוואה היא בעלת פגמים וישנן עילות להתנגדות, פנו לעורך דין המתמחה בתחום.

כיצד נבחר עורך דין לענייני צוואות וירושות בתל אביב? ובכן בחירה של עורך דין מומלץ היא לא דבר מובן מאליו. לא לכל עורך דין יש את אותו תחום התמחות, לא לכל אחד יש את אותו הניסיון ובטח שלא כל אחד גורם לכם להרגיש שאתם בידיים טובות. בישראל ישנם עורכי דין רבים, אך חשוב לעשות את הבחירה הנכונה. אז להלן כמה נקודות חשובות לצורך בחירת עורך דין:

תחום ההתמחות – ישנם תחומים שונים בהם מתעסקים עורכי דין. למשל אילו יכולים להיות ענייני גירושין, דיני תאגידים, משפט פלילי, אלימות במשפחה וכו‘. במקרה הזה עליכם לחפש עורך דין המנוסה בצוואות וירושות. יתכן כמובן שיש לו גם ניסיון בתחומים אחרים של דיני המשפחה וכו‘. זהו תמיד יתרון נוסף.

מיקום – חפשו אחר עורך דין באזור מגוריכם, או אולי סמוך למקום העבודה. זה פשוט יהיה נוח יותר. חשוב להיות פרקטיים ולקחת בחשבון שתצטרכו לפגוש את עורך הדין, להעביר לו מסמכים, לחתום על מסמכים וכו‘. לכן אם אתם גרים במרכז סביר להניח שתרצו לחפש עורך דין צוואות וירושות תל אביב, ולא לנסוע למרכז בשביל פגישת ייעוץ של חצי שעה או כל פעם שצריך לחתום על מסמך.

ותק וניסיון – עורכי דין אינם שונים משום מקצוע אחר. ככל שעורך הדין עוסק יותר שנים במקצוע, כך הוא מטפל ביותר מקרים וצובר יותר ניסיון. יש לזה הרבה מאוד ערך ולכן כדאי לחפש אחר עורך דין מנוסה בירושות וצוואות, כזה שיש לו מספר שנים של ניסיון.

תחושות הבטן שלכם – כדאי גם להשאיר מקום לתחושות הבטן שלכם. בסופו של דבר אתם מערבים את עורך הדין בנושאים אישיים ובעלי חשיבות רבה בחייכם. חשוב שתרגישו בנוח איתו, חשוב שתרגישו שיש לכם שפה משותפת ויחס אישי. מסיבה זו כדאי לערוך פגישת ייעוץ ראשונית ולהחליט האם תרצו לשכור את שירותיו.

מחיר – אחת השאלות הראשונות שאנשים שואלים היא כמה עולה לערוך צוואה. השאלה בהחלט לגיטימית אבל זה כמו לשאול כמה עולה רכב. זה תלוי כמובן בסוג הרכב, מצבו המכני וכו‘. גם במקרה של צוואה זה תלוי, למשל ישנה צוואה הדדית, צוואת יחיד, מקרים מורכבים ומקרים פשוטים יותר.

עורך דין המנוסה בגישור – במקרים רבים הנושא של חלוקת ירושה בין יורשים גורם לסכסוכים, כמו סכסוכי ירושה בין אחים. לא תמיד הפתרון הוא לשים את הכפפות ולצאת להיאבק בבתי המשפט. במקרים רבים יש יתרון לפתרון סכסוכים באמצעות הליך גישור. הליך שכזה מומלץ מאוד לפתרון סכסוכי ירושה במשפחה. לכן כדאי לפנות לעורך דין יישוב סכסוכים תל אביב המנוסה בפתרון סכסוכים באמצעות גישור.

יישוב סכסוכים תל אביב

יישוב סכסוכים תל אביב

להליך זה ישנם יתרונות רבות. באמצעותו יישוב סכסוכים תל אביב ניתן להגיע לפתרונות בצורה מהירה יותר מאשר בבית המשפט. ההליך חוסך לכל המשתתפים משאבים רבים שהיו משקיעים על מאבקים משפטיים. כמו כן באמצעותו ניתן להגיע להסכמות ופתרונות יצירתיים שלא ניתן להגיע אליהם בבית המשפט. וכאשר הסכסוך הוא בין חברי המשפחה, מאבק משפטי יכול לגרום לנזק רב שנים למרקם המשפטי ולכן ברור שעדיף גישור.

עורך דין לענייני ירושה בתל אביב – התנגדות לצוואה

אחת הסיבות לפנות לעורך דין מומחה לצוואות היא לצורך התנגדות לצו צוואה.

זוהי יכולה להיות התנגדות בעקבות סיבות פרוצדורליות והתנגדות בעקבות סיבות מהותיות.

התנגדות לצוואה דוגמא פרוצדורלית – למשל אם התגלתה צוואה חדשה יותר המחליפה את הצוואה הישנה. במקרה זה ניתן לפנות לבית המשפט ולהגיד התנגדות לצו קיום צוואה. כמובן שישנו צורך בהסבר משכנע מדוע הצוואה החדשה יותר לא הוצגה קודם.

דוגמה מהותית – יתכנו מקרים בהם ישנו חשש כי הצוואה אינה משקפת את רצונו של המצווה, אלא נכתבה תוך כדי ניצול יחסי תלות, תחבולה ואפילו איומים. כמובן שדבר דורש הצגת הוכחות לבית המשפט.

התנגדות לצוואה דוגמא

כמה עולה לערוך צוואה

השאלה כמה עולה לערוך צוואה מזוהה אצל רבים עם כל ההליך של בחירת עורך דין לענייני ירושה בתל אביב. בהחלט מגיע לכם לדעת כמה זה עולה, אך צוואה היא לא בדיוק המקרה שתרצו לחפש את הזול ביותר. אתם יכולים לבדוק מחירים, אך שימו דגש על הניסיון והיחס האישי של עורך הדין.

עלות צוואה בסיסית בדרך עולה בסביבות ה 2000 שקל, אך זהו מחיר התחלתי. כאשר הצוואה מרובת נכסים או יורשים, וכל מיני מקרים מיוחדים היא עשויה להתייקר.

עורך דין לענייני ירושה בתל אביב

חלוקת ירושה בין יורשים

צוואה היא מסמך חשוב מאוד ובהחלט כדאי לעשות אותה בצורה מקצועית אצל עורך דין צוואות וירושות תל אביב. זוהי לא חובה לערוך ירושה, אך זהו המצב האידיאלי. ללא עריכת צוואה, העיזבון יחולק על פי עקרונות החלוקה ב חוק הירושה ולא בהכרח על פי רצונו של המנוח. צריכים עזרה בעריכת צוואה? פנו ל עורך דין משפחה וירושה ידידיה (דדי) מנדל.

חלוקת ירושה בין יורשים

עורך דין לענייני גירושין ידידיה מנדל

לא פחות חשוב מהניסיון המשפטי והפרקטי, הוא היחס האישי. חשוב לי מאוד שהלקוח יהיה מעורב בהליך מתחילתו ועד סופו. אני מאמין שהלקוח חייב לדעת מה עומד מולו ולאיזה מצבים עלולים להיתקל ואיך להגיע לפתרונות מעשיים ולא פתרונות מתלהמים שגויים.

עו"ד ידידיה מנדל
צור קשר מהיר
נירית אקרמן

דדי ליווה אותי כעו"ד במשך כמה שנים בתיק משפחתי, תמיד היה סבלני וסובלני כלפי והכיר את התיק לעומקו עד הפרטים הקטנים ביותר. דדי הינו בעל חשיבה מעמיקה, הוא הבין את רגשותיי, הקשיב, ובאמת רצה לעזור מכל הלב. דדי מעדכן מיד בכל פרט חדש ועובד בשקיפות מלאה. בנוסף, הוא אדם ישר וטוב לב ויודע היטב להילחם על זכויות הלקוח. אם יש סטיגמה על עורכי דין שרוצים רק כסף – אצל דדי זה לא כך, הוא באמת רוצה לעזור, קודם כל הלקוח בראש מעייניו, ודדי נותן תמיד יחס אישי לכל לקוח, הוא תמיד הקשיב לדברי בקשב רב, גם אם השיחה ארכה זמן רב, וידע להציע פתרונות ודרכים לעזור. אני מאחלת לו הצלחה רבה בהמשך דרכו.

רמי בגימוב

איכות, מהירות תגובה, מקצועיות, ערך יש חניה ,שירות ויחס מעולים. מקצועי מאוד

דניאל ליפשיץ

פגשתי את עורך דין דדי מנדל עבור ייעוץ משפטי והכנת הסכם משמורת על ילדתי עם גרושתי. העבודה שדדי עשה במשך מעל חצי שנה הייתה מעוררת כבוד. לא רק שדדי עשה את הכי טוב שאפשר עבורי כלקוח, אלא קודם כל עבור ילדתי וגם יצר הסכם הוגן שהסתיים בחתימה בבית המשפט עבור גרושתי. לא נכנס למלחמה מיותרת ועם זאת היה מוכן בכל רגע אם יש צורך בכך. דדי שמר על כך שהדברים לא יתפרקו ולא יווצרו עוד מתחים שאין בהם צורך. ממליץ בחום, דדי מקצוען אמיתי ובהחלט איש שמסתכל באופן רחב על הסיטואציות.

עורך דין הסכם ממון

עורך דין הסכם ממון

עומדים להינשא? האם מצאתם עורך דין הסכם ממון? זה לא סוד שמערכות יחסים רבות מגיעות לסופן לאחר מספר שנים. וזה גם לא סוד שפרידת בני

עורך דין הסכם ממון תל אביב

הסכם ממון מחיר

הסכם ממון מחיר הוא הוצאה קטנה לעומת מה שיכול להיגרם לכם בעת פרידה ללא הסכם ממון בין בני הזוג. במאמר זה נסביר זאת ונענה על

עורך דין ירושות וצוואות במרכז

עורך דין ירושות וצוואות במרכז

עורך דין ירושות וצוואות במרכז מעניק לכם סיוע משפטי בכל מה שקשור לצוואות וירושות. אלו עשויים להיות שירותים מגוונים הפונים גם עבור אלו המבקשים להבטיח

גישור משפחתי

עורך דין משפחה

עורך דין משפחה מעניק לכם מגוון שירותים משפטיים בכל מה שקשור לתחום המשפחה, צוואות וירושות, אפוטרופסות, גירושין, הסכמי ממון, אלימות במשפחה ועוד. זהו תחום התמחות

עורך דין מכירת דירה

עורך דין מכירת דירה

עורך דין מכירת דירה הוא לא דבר שאתם יכולים לוותר עליו. במקרים רבים אנשים מוכרים את דירתם לצורך מעבר לאזור מגורים חדש או שדרוג רמת

אלימות במשפחה סטטיסטיקה

עורך דין אלימות במשפחה

עורך דין אלימות במשפחה הוא הכתובת לצורך נקיטת צעדים משפטיים הקשורים למקרי אלימות במשפחה. אלימות היא תופעה שאיננו יכולים להסכים לה, והכוונה לכל סוג של