גישור משפחתי

עורך דין משפחה

עורך דין משפחה מעניק לכם מגוון שירותים משפטיים בכל מה שקשור לתחום המשפחה, צוואות וירושות, אפוטרופסות, גירושין, הסכמי ממון, אלימות במשפחה ועוד. זהו תחום התמחות המשפיע מאוד על החיים האישיים ולכן חשוב לבחור בעורך דין המעניק לכם יחס אישי. עורך דין שאתם מרגישים כי ניתן לסמוך עליו ויש לו את הניסיון הדרוש. במקרים רבים ישנו גם יתרון לעורכי דין משפחה העוסקים גם בגישור. מייד נסביר מהו גישור משפחתי, אך לפי זה סקירה קצרה של חלק מהשירותים השכיחים שתוכלו לקבל אצל עורך דין לענייני משפחה.

הליכים הקשורים לצוואות וירושות

עורך דין משפחה יכול להעניק שירותים גם לאדם המבקש לערוך צוואה, ורוצה להבטיח כי הצוואה שלו תהיה בעלת תוקף משפטי ולא תהיה פתח למחלוקות משפטיות בעתיד. אך עורך הדין גם יכול להעניק שירותים לכל מי שזקוק לצו קיום צוואה או צו ירושה, או מחלוקות משפטיות הקשורות לעיזבון.

ואם אנו מדברים על מחלוקות משפטיות הקשורות לעיזבון, אלו עלולים להביא ל סכסוך ירושה בין אחים. כאן בולט היתרון של עורך דין העוסק ב גישור משפחתי. הליך הגישור מאפשר לפתור סכסוכים שכאלו בצורה נעימה יותר, מהירה יותר וזולה יותר. ובין כל היתרונות שלו, היתרון המרכזי הוא איחוי הקרעים המשפחתיים ומניעת סכסוכים העלולים להימשך שנים ארוכות. אנו מתעסקים בכל מה שקשור ל דיני ירושה.

גישור משפחתי

הסכמי ממון

מקובל מאוד לפנות לעורכי דין משפחה לצורך עריכת הסכם ממון בין בני זוג. זהו יכול להיות הסכם לפני נישואין, הסכם אחרי נישואין וגם הסכם ממון יודעים בציבור. בעזרת הסכם ממון ניתן לסכם את כל מערכת היחסים הכלכלית בין בני הזוג. להסכם זה ישנה חשיבות גדולה, במיוחד לאור ריבוי מקרי הגירושין בישראל. במידה ובני הזוג יחליטו לסיים את מערכת היחסים הזוגית, הסכם ממון מגדיר מראש את אופן חלוקת הרכוש. כך ניתן להגיע להסכמות בהבנה ולהקל על תהליך הפרידה. ללא הסכם ממון הנושאים הללו יוכרעו על ידי בית המשפט או בית הדין הרבני. ישנה סבירות גבוהה שאחד הצדדים לא יהיה מרוצה וירגיש מתוסכל מפסיקת בין הדין. מה גם שההליכים המשפטיים עשויים להיות יקרים ומתישים.

לכן הצעד המתבקש היא פניה ל עורך דין משפחה לצורך הכנת הסכם ממון עבור בני הזוג.

עורך דין גירושין

רבות מהפניות לעורכי דין משפחה הם במקרים של גירושין. אנו לא צריכים לספר לכם שגירושין בשנת 2022 זה לא בדיוק מאורע נדיר. רבים מהזוגות בסופו של דבר מתגרשים.

הדרך הטובה ביותר לסיים את הקשר הזוגי היא באמצעות גירושין בהסכמה. לא תמיד מצליחים להגיע לזה, אך זהו המצב האידאלי. במצב זה פונים לעו“ד משפחה על מנת לנסח הסכם גירושין אותו מגישים לבית משפט. למרות כל הכאב והקושי הרגשי, זוהי הצורה הבוגרת והבריאה ביותר לסיים את הקשר הזוגי. ובנוסף זוהי גם הצורה הזולה ביותר להתגרש. אם ישנו קושי להגיע להסכמות ניתן להיעזר ב גישור משפחתי.

לחלופין, כל אחד מהצדדים יכול לשכור את שירותיו של עורך דין ולהתחיל להתקוטט בבית המשפט. זהו עשוי להיות הליך ארוך ומתיש שגם יעלה לכם כסף. ואם יש לכם ילדים, כדאי לזכור שהם אלו המשלמים את המחיר האמתי כאשר ההורים מנהלים מאבקים משפטיים.

גישור משפחתי

גישור הוא הליך אשר נועד לסיים סכסוכים בהסכמה וללא הליך משפטי. זהו הליך מקובל מאוד בימינו ולא רק בנושאים משפחתיים. גם בתחום העסקי אנו יכולים לראות מקרים רבים שבהם הצדדים מעדיפים להגיע להסכמות החוסכות להם את העלויות של ההליכים המשפטיים.

בהקשר של גירושין חשוב לדעת כי בישראל נחקק חוק להסדר התדיינות בסכסוכי משפחה תשע“ה 2014. על פי חוק זה, בטרם פותחים בהליך גירושין בפני הערכאות המשפטיות, ישנה חובה לנסות להגיע להסדר באמצעות הליך גישור משפחתי.

חוק זה מביא לנו שתי תועלות מרכזיות. התועלת הראשונה היא שהוא מטיב עם המשפחה. מאבקים משפטיים הם אינם המצב האידאלי עבור הילדים. והיתרון השני של החוק הוא הפחתת העומס על הערכאות המשפטיות.

עורך דין משפחה

עורך דין משפחה

מתמודדים עם סכסוך ירושה? זקוקים להסכם גירושין או עריכת צוואה בחיים? עורך דין לענייני משפחה יכול להעניק לכם ליווי אישי ואת כל הסיוע המשפטי הדרוש. במשרד עורכי דין ידידה (דדי) מנדל תוכלו לקבל סיוע מקצועי.

אנו מתעסקים במגוון נושאים הקשורים לדיני המשפחה, חוק הירושה ועוד. אצלנו תוכלו לקבל סיוע במגוון נושאים הכוללים הסכמי ממון, סכסוכי ירושה מורכבים, מזונות, הסדרי ראייה ועוד.

הישארו מעודכנים – עקבו אחרינו בעמוד הפייסבוק.

עורך דין לענייני גירושין ידידיה מנדל

לא פחות חשוב מהניסיון המשפטי והפרקטי, הוא היחס האישי. חשוב לי מאוד שהלקוח יהיה מעורב בהליך מתחילתו ועד סופו. אני מאמין שהלקוח חייב לדעת מה עומד מולו ולאיזה מצבים עלולים להיתקל ואיך להגיע לפתרונות מעשיים ולא פתרונות מתלהמים שגויים.

עו"ד ידידיה מנדל
צור קשר מהיר
נירית אקרמן

דדי ליווה אותי כעו"ד במשך כמה שנים בתיק משפחתי, תמיד היה סבלני וסובלני כלפי והכיר את התיק לעומקו עד הפרטים הקטנים ביותר. דדי הינו בעל חשיבה מעמיקה, הוא הבין את רגשותיי, הקשיב, ובאמת רצה לעזור מכל הלב. דדי מעדכן מיד בכל פרט חדש ועובד בשקיפות מלאה. בנוסף, הוא אדם ישר וטוב לב ויודע היטב להילחם על זכויות הלקוח. אם יש סטיגמה על עורכי דין שרוצים רק כסף – אצל דדי זה לא כך, הוא באמת רוצה לעזור, קודם כל הלקוח בראש מעייניו, ודדי נותן תמיד יחס אישי לכל לקוח, הוא תמיד הקשיב לדברי בקשב רב, גם אם השיחה ארכה זמן רב, וידע להציע פתרונות ודרכים לעזור. אני מאחלת לו הצלחה רבה בהמשך דרכו.

רמי בגימוב

איכות, מהירות תגובה, מקצועיות, ערך יש חניה ,שירות ויחס מעולים. מקצועי מאוד

דניאל ליפשיץ

פגשתי את עורך דין דדי מנדל עבור ייעוץ משפטי והכנת הסכם משמורת על ילדתי עם גרושתי. העבודה שדדי עשה במשך מעל חצי שנה הייתה מעוררת כבוד. לא רק שדדי עשה את הכי טוב שאפשר עבורי כלקוח, אלא קודם כל עבור ילדתי וגם יצר הסכם הוגן שהסתיים בחתימה בבית המשפט עבור גרושתי. לא נכנס למלחמה מיותרת ועם זאת היה מוכן בכל רגע אם יש צורך בכך. דדי שמר על כך שהדברים לא יתפרקו ולא יווצרו עוד מתחים שאין בהם צורך. ממליץ בחום, דדי מקצוען אמיתי ובהחלט איש שמסתכל באופן רחב על הסיטואציות.

עורך דין הסכם ממון

עורך דין הסכם ממון

עומדים להינשא? האם מצאתם עורך דין הסכם ממון? זה לא סוד שמערכות יחסים רבות מגיעות לסופן לאחר מספר שנים. וזה גם לא סוד שפרידת בני

עורך דין הסכם ממון תל אביב

הסכם ממון מחיר

הסכם ממון מחיר הוא הוצאה קטנה לעומת מה שיכול להיגרם לכם בעת פרידה ללא הסכם ממון בין בני הזוג. במאמר זה נסביר זאת ונענה על

עורך דין ירושות וצוואות במרכז

עורך דין ירושות וצוואות במרכז

עורך דין ירושות וצוואות במרכז מעניק לכם סיוע משפטי בכל מה שקשור לצוואות וירושות. אלו עשויים להיות שירותים מגוונים הפונים גם עבור אלו המבקשים להבטיח

גישור משפחתי

עורך דין משפחה

עורך דין משפחה מעניק לכם מגוון שירותים משפטיים בכל מה שקשור לתחום המשפחה, צוואות וירושות, אפוטרופסות, גירושין, הסכמי ממון, אלימות במשפחה ועוד. זהו תחום התמחות

עורך דין מכירת דירה

עורך דין מכירת דירה

עורך דין מכירת דירה הוא לא דבר שאתם יכולים לוותר עליו. במקרים רבים אנשים מוכרים את דירתם לצורך מעבר לאזור מגורים חדש או שדרוג רמת

אלימות במשפחה סטטיסטיקה

עורך דין אלימות במשפחה

עורך דין אלימות במשפחה הוא הכתובת לצורך נקיטת צעדים משפטיים הקשורים למקרי אלימות במשפחה. אלימות היא תופעה שאיננו יכולים להסכים לה, והכוונה לכל סוג של

Call Now Button