עו"ד דיני משפחה

עורך דין דיני משפחה

עורך דין דיני משפחה יש לבחור בדיוק רב. בשונה מעורכי דין שונים עו”ד דיני משפחה לרוב עוסק בעניינים הקרובים ביותר לליבנו. עו”ד משפחה נכנס לחיינו לרוב בזמן משבר. עורכי דין משפחה טובים יהיו כאלה בעלי הוותק והבקיאות הנדרשת – מידע והכוונה על עורכי דין דיני משפחה.

עו"ד דיני משפחה
עורכי דין דיני משפחה

עורך דין דיני משפחה יסייע לכם בכל דרך אפשרית על מנת להגיע אל מיצוי הזכויות שלך על הצד הטוב ביותר. לרוב כשנכנסים לקושי משפטי שקשור אל המשפחה זהו מצב שאינו פשוט לאף אחד מהצדדים ויש חשיבות עליונה לכך שיהיה עו”ד דיני משפחה איכותי ומקצועי אך גם בעל יחס אישי. על מנת שיהיה אפשר לקבל את עזרת עורך הדין שלך על הצד הטוב ביותר חשוב לפנו אל עו”ד משפחה כבר בשלב הראשוני. עו”ד ידידיה היינו מוביל בתחום עורכי דין משפחה כבר שנים במקצועיות ויסודיות.

עורך דין דיני משפחה – עו”ד דיני משפחה ידידיה מנדל

עורך דין משפחה – התפקיד של עורך דין דיני משפחה הוא מורכב וחשוב ולרוב נעשה במצבים עדינים. הרבה פעמים נשאלת השאלה מה הוא עורך דין דיני משפחה ולאיזה תחומים הוא אחראי. בכל הקשור אל גירושין או פרידה בין בני זוג, בין אם יש ילדים או לא, זהו תחת תחום האחריות של עו”ד דיני משפחה. על מנת להתמודד באופן הנכון ביותר עם הליך מסוג זה וחלק מתפקידו הוא למנוע מאבקים מיותרים ולקדם במהירות ויעילות את מה שנדרש על מנת להשלים את ההליך באופן המוצלח ביותר תוך שמירת האינטרסים שלך.

כדי לבחור עורך דין שילווה אותך שיש ברשותו מיומנויות של משא ומתן וכישורי שיח וגישור גבוהים על מנת למנוע תהליך ארוך ומתיש. אם ישנה הסכמה בין הצדדים אפשר לזרז הליכים ולהגיע למיצוי הזכויות מהר יותר. פונים אל עורכי דין דיני משפחה גם בכל הקשור אל מזונות ילדים כמו גם מזונות אישה או לילדים, לרוב יהיה הוויכוח גם לגבי גובה המזונות, חלוקות רכוש, משמורות ועוד.

עו"ד דיני משפחה
עורך דין דיני משפחה

עו”ד משפחה

יש להכיר כי לרוב כשמדברים על עורך דין דיני משפחה חושבים על גירושין אך ישנם תחומים נוספים רבים בהם עוסק עו”ד משפחה ביניהם צוואות וירושות. נושא זה מוכר לכולנו אך לא תמיד יודעים לאיזה תחום הוא משויך בעריכת דין. ירושות וצוואות הן בתחום ההתמקצעות של עורכי דין לדיני משפחה. כמו גם הסכמי ממון גם לפני או אחרי חיי הנישואין שמטרת הסכמים אלו הם להגן על הרכוש של הצדדים לקראת מצב שבו יתרחשו גירושין

עורכי דין משפחה – קצת עלינו

אנו משרד עורכי דין פרטי, אצלנו העבודה נעשית על ידי עורך הדין איתו התקשרתם והתיק שלכם לא יועבר למתמחים כמו במשרדי ענק. חשוב לציין שיתרון נוסף למשרד בוטיק הוא היחס האישי והזמינות הגבוהה. ההצלחה של הלקוחות שלנו היא הצלחה ישירה שלנו ואנו עושים את המיטב לאורך כל הדרך על מנת לקדם את האינטרסים שלך ולשמור על הזכויות שלך. אנו בעלי ניסיון רב בכל הקשור אל אלימות במשפחה, ירושות, גירושין הסכמי ממון ועוד נושאי משפחה מגוונים.

על עבודתם של עורכי דין דיני משפחה

עורך דין דיני משפחה
עורכי דין משפחה

בין אם מדובר על גירושין, עריכת הסכמי ממון, אימוץ של ילדים, אפוטרופסות, תביעות הורים, אבהות, מצבים שונים של הסכמי ידועים בציבור, או לשון הרע בתוך המשפחה, וכל הקשור בכך, התקשרות עם עורך דין איכותי ובקיא יכול לשנות לחלוטין את פני הדברים. חשוב לא להתפשר על המקצועיות של עורך הדין שלך ועל איכות העבודה שלו. חשוב שתבחרו מתוך עורכי הדין המנוסים בתחום וככול שתבחרו עורך דין המתמקצע יותר ספציפית בנושא לו אתם זקוקים לסיוע כך יגברו הסיכויים לצלוח את התיק במהירות וביעילות הגבוהה ביותר .מטרת עורך הדין היא גם להגן ולשמור בצורה מלאה על האינטרסים שלכם.

עורך דין דיני משפחה | עו”ד דיני משפחה | עו”ד משפחה | עורכי דין משפחה | עורכי דין דיני משפחה

 

עורך דין לענייני גירושין ידידיה מנדל

לא פחות חשוב מהניסיון המשפטי והפרקטי, הוא היחס האישי. חשוב לי מאוד שהלקוח יהיה מעורב בהליך מתחילתו ועד סופו. אני מאמין שהלקוח חייב לדעת מה עומד מולו ולאיזה מצבים עלולים להיתקל ואיך להגיע לפתרונות מעשיים ולא פתרונות מתלהמים שגויים.

עו"ד ידידיה מנדל
צור קשר מהיר
נירית אקרמן

דדי ליווה אותי כעו"ד במשך כמה שנים בתיק משפחתי, תמיד היה סבלני וסובלני כלפי והכיר את התיק לעומקו עד הפרטים הקטנים ביותר. דדי הינו בעל חשיבה מעמיקה, הוא הבין את רגשותיי, הקשיב, ובאמת רצה לעזור מכל הלב. דדי מעדכן מיד בכל פרט חדש ועובד בשקיפות מלאה. בנוסף, הוא אדם ישר וטוב לב ויודע היטב להילחם על זכויות הלקוח. אם יש סטיגמה על עורכי דין שרוצים רק כסף – אצל דדי זה לא כך, הוא באמת רוצה לעזור, קודם כל הלקוח בראש מעייניו, ודדי נותן תמיד יחס אישי לכל לקוח, הוא תמיד הקשיב לדברי בקשב רב, גם אם השיחה ארכה זמן רב, וידע להציע פתרונות ודרכים לעזור. אני מאחלת לו הצלחה רבה בהמשך דרכו.

רמי בגימוב

איכות, מהירות תגובה, מקצועיות, ערך יש חניה ,שירות ויחס מעולים. מקצועי מאוד

דניאל ליפשיץ

פגשתי את עורך דין דדי מנדל עבור ייעוץ משפטי והכנת הסכם משמורת על ילדתי עם גרושתי. העבודה שדדי עשה במשך מעל חצי שנה הייתה מעוררת כבוד. לא רק שדדי עשה את הכי טוב שאפשר עבורי כלקוח, אלא קודם כל עבור ילדתי וגם יצר הסכם הוגן שהסתיים בחתימה בבית המשפט עבור גרושתי. לא נכנס למלחמה מיותרת ועם זאת היה מוכן בכל רגע אם יש צורך בכך. דדי שמר על כך שהדברים לא יתפרקו ולא יווצרו עוד מתחים שאין בהם צורך. ממליץ בחום, דדי מקצוען אמיתי ובהחלט איש שמסתכל באופן רחב על הסיטואציות.

גירושין בהסכמה

גירושין בהסכמה

הליך של גירושין בהסכמה הוא בעצם הליך, על פי רוב מקוצר, שבו מגיעים שני בני הזוג להסכמה על תנאי הגירושין, מנסחים הסכם גירושין חלוקת רכוש,

חלוקת ירושה בין אחים

סכסוכי ירושה בין אחים

סכסוכי ירושה בין אחים סכסוך ירושה בין אחים יכול להתרחש בכל משפחה. הסיבות לסכסוכי ירושה הן במהותן תחושות של אי צדק לגבי חלוקת ירושה בין

חוק הירושה

בקשה לצו ירושה

  על פי חוק הירושה, ישנם שני מקרים בהם צריך או ניתן להגיש בקשה לצו ירושה. המקרה הראשון הוא המקרה שבו אדם נפטר ולא הותיר

כמה עולה צוואה

צוואות

בדרך הכוונה או שלא, יוצא, כי אף אחד מאיתנו, למעשה, אינו אוהב להרהר ביום מותו. עם זאת, אין אדם יודע יום פקודתו ואין אדם יודע

אלימות במשפחה מאמרים

אלימות במשפחה

לאחרונה ניתן לראות בכותרות הרבה דיבורים על אלימות במשפחה. אף כי נכתבו על אלימות במשפחה מאמרים רבים, עדיין לא הכל קל ומובן לכולם. מה ניתן לעשות

מזונות אישה וילדים

הליך גירושין

במדינת ישראל, אשר כפופה לחוקי הדת בכל הנוגע למוסד הנישואין, הליך גירושין הוא הליך מורכב ומתיש לרוב. יש צורך לחלק את הרכוש המשותף, למעשה, חלוקת

Call Now Button