הסכם גירושין ללא ילדים

הסכם גירושין ללא ילדים

הסכם גירושין ללא ילדים עשוי לפשט את ההליך וישנו סיכוי גדול שתוכלו למצוא עורך דין גירושין זול שיסייע לכם בתהליך. זוגות רבים מחליטים להתגרש ונושא הילדים תופס מקום מרכזי בהליך הגירושין. גם בגלל שיש לגירושין השפעה גדולה על הילדים וגם בגלל שישנן סוגיות הדורשות הכרעה וקשורות למזונות ומשמורת על הילדים. אם זוג מחליט להתגרש בטרם נולדו להם ילדים, רבות מהסוגיות הופכות להיות ללא רלוונטיות. בפועל המשמעות של זה היא שמדובר בהליך פשוט יותר וקל יותר, גם בהיבט המשפטי וגם מבחינת ההתמודדות הנפשית.

אם קיבלתם את ההחלטה להתגרש, זהו הזמן לפנות ל עורך דין מומלץ לענייני משפחה.

הסכם גירושין ללא ילדים

הסיבה לכך שהליכי גירושין הופכים להיות הליך ארוך ומסובך נוגעת במידה רבה למאבקים הקשורים לתשלום דמי מזונות הילדים, משמורת על הילדים והסדרי ראייה. הסכם גירושין ללא ילדים חוסך את כל זה, אך מצד שני גם בו יש את נקודות המחלוקת. נקודת המחלוקת העיקרית היא חלוקת הרכוש בגירושין.

גם כאשר בני הזוג היו נשואים תקופה קצרה, עדיין הם החלו לרקום חיים משותפים ויש להם רכוש משותף. למשל יתכן שאחד הדברים הראשונים שעשו היה רכישת דירה מגורים. כמו כן יש רכב, הכנסות שונות ואולי גם נכסים נוספים בהתאם למצבם הכלכלי.

בהזדמנות זו כדאי לציין שרבות מהמחלוקות ניתן למנוע באמצעות פניה ל עורך דין דיני משפחה באשדוד לצורך עריכת הסכם ממון לפני נישואין. אם ערכתם הסכם ממון, הוא זה המסדיר את ענייני חלוקת הרכוש וחוסך מאבקים משפטיים בכל הסכם גירושין.

במידה ולא נערך הסכם ממון הרכוש יחולק על פי ’הסדר איזון משאבים‘ הקבוע בחוק. על פי עיקרון זה הרכוש שנצבר במהלך הנישואין מתחלק חצי-חצי. ישנם סיכויים גדולים שחלוקה שכזו תשאיר לפחות אחד מהצדדים מתוסכל במסגרת הטענה ”עיקר הרכוש נובע מהכנסותיי…“. זוהי הסיבה מדוע אנו חוזרים וממליצים תמיד על הסכם ממון בין בני זוג.

הסכם גירושין ללא ילדים

ומי לגבי מזונות אישה?

המונח מזונות אישה נובע מהדין האישי, כלומר הדין הדתי. הגישה ההלכתית קובעת כי האישה זכאית למזונות בתקופת הנישואים. לאחר הגירושין הסתיימה חובת המזונות של הבעל.

יש לציין כי קיים מושג המכונה מזונות משקמים. זוהי אינה פסיקה שכיחה ובדרך כלל אינה רלוונטית עבור זוגות שהיו נשואים תקופה קצרה. מזונות שיקום בדרך כלל ניתנים לאישה על מנת שתוכל להסדיר את חייה לאחר הפרידה. הם יכולים להיות תשלום חד פעמי או תשלומים עתיים. זהו אינו מצב שכיח וסביר להניח שאינו רלוונטי לזוגות שהיו נשואים תקפה קצרה ואין להם ילדים. אך תמיד תוכלו לבדוק את הנושא עם עורך דין דיני משפחה באשדוד, אולי המקרה שלכם הוא בעל מאפיינים מיוחדים.

ומה לגבי הכתובה?

כתובה היא שטר חוב שעליו חותם הבעל ביום החתונה. מבחינה הלכתית הכתובה ניתנת לפירעון בזמן הגירושין כאשר הבעל דורש להתגרש ללא עילות גירושין (עילות על פי הדין העברי).

לכתובה יש משמעות משפטית, אך בפועל חשיבותה המשפטית פחותה. מקרים בהם הבעל מחויב לשלם את סכום הכתובה במלואו הם נדירים. במהלך עריכת הסכם גירושין ללא ילדים יש לעגן בהסכם גם את ההסכמות בנודע לכתובה.

עורך דין דיני משפחה באשדוד

במידה והחלטתם להתגרש, פנו לעורך דין לענייני גירושין על מנת לערוך הסכם גירושין ללא ילדים. מכיוון שאין כאן סוגיות של משמורת והסדרי ראייה, ההסכם פשוט למדי.

חלקו הראשון של הסכם כולל את ההסכמות ההדדיות – הבעל מסכים לתת גט והאישה מסכימה לקבל את הגט.

המשך ההסכם נוגע בסוגיות המרכזיות שהם חלוקת הרכוש, מזונות אישה וכתובה.

ובסוף ההסכם נהוג להוסיף סעיף בו הצדדים מצהירים כי הם חותמים על ההסכם מרצונם, לאחר שקראו את כל סעיפיו והבינו את תוכנו ומשמעותו.

את ההסכם החתום יש להגיש לבית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני, אישור ההסכם מעניק לו תוקף של פסק דין.

אם תרצו לדעת פחות או יותר איך זה נראה, תוכלו לחפש הסכם גירושין ללא ילדים וללא רכוש להורדה.

עורך דין דיני משפחה באשדוד

עורך דין גירושין זול

מאבקי גירושין עלולים להיות דבר מתיש וגם יקר מאוד. כאשר כל אחד מבני הזוג לוקח עורך דין וישנו מאבק הכולל דיונים רבים בבתי משפט, זה עולה הרבה כסף. מובן מדוע אתם מחפשים עורך דין גירושין זול. למזלכם מדובר בהליך פשוט, ובתוספת רצון טוב של שני הצדדים לסיים את הקשר בצורה יפה ניתן להימנע ממאבקים משפטיים יקרים. אך יחד עם זאת חשוב תמיד לעבוד עם עורך דין מומחה לגירושין, עורך דין שיש לו את הניסיון המקצועי המתאים.

עורך דין גירושין זול 

הסכם גירושין ללא ילדים וללא רכוש להורדה

כל מקרה של גירושין הוא מקרה ייחודי הדרוש עריכת הסכם אישי. אבל יחד עם זאת ישנם גם קווי דמיון רבים בין מקרי הגירושין, בעיקר כאשר אין ילדים. אם תרצו לדעת כיצד הסכם שכזה נראה לצורך ידע כללי תוכלו לנסות לחפש באינטרנט הסכם גירושין ללא ילדים וללא רכוש להורדה.

הסכם גירושין ללא ילדים וללא רכוש להורדה

עורך דין לענייני גירושין ידידיה מנדל

לא פחות חשוב מהניסיון המשפטי והפרקטי, הוא היחס האישי. חשוב לי מאוד שהלקוח יהיה מעורב בהליך מתחילתו ועד סופו. אני מאמין שהלקוח חייב לדעת מה עומד מולו ולאיזה מצבים עלולים להיתקל ואיך להגיע לפתרונות מעשיים ולא פתרונות מתלהמים שגויים.

עו"ד ידידיה מנדל
צור קשר מהיר
נירית אקרמן

דדי ליווה אותי כעו"ד במשך כמה שנים בתיק משפחתי, תמיד היה סבלני וסובלני כלפי והכיר את התיק לעומקו עד הפרטים הקטנים ביותר. דדי הינו בעל חשיבה מעמיקה, הוא הבין את רגשותיי, הקשיב, ובאמת רצה לעזור מכל הלב. דדי מעדכן מיד בכל פרט חדש ועובד בשקיפות מלאה. בנוסף, הוא אדם ישר וטוב לב ויודע היטב להילחם על זכויות הלקוח. אם יש סטיגמה על עורכי דין שרוצים רק כסף – אצל דדי זה לא כך, הוא באמת רוצה לעזור, קודם כל הלקוח בראש מעייניו, ודדי נותן תמיד יחס אישי לכל לקוח, הוא תמיד הקשיב לדברי בקשב רב, גם אם השיחה ארכה זמן רב, וידע להציע פתרונות ודרכים לעזור. אני מאחלת לו הצלחה רבה בהמשך דרכו.

רמי בגימוב

איכות, מהירות תגובה, מקצועיות, ערך יש חניה ,שירות ויחס מעולים. מקצועי מאוד

דניאל ליפשיץ

פגשתי את עורך דין דדי מנדל עבור ייעוץ משפטי והכנת הסכם משמורת על ילדתי עם גרושתי. העבודה שדדי עשה במשך מעל חצי שנה הייתה מעוררת כבוד. לא רק שדדי עשה את הכי טוב שאפשר עבורי כלקוח, אלא קודם כל עבור ילדתי וגם יצר הסכם הוגן שהסתיים בחתימה בבית המשפט עבור גרושתי. לא נכנס למלחמה מיותרת ועם זאת היה מוכן בכל רגע אם יש צורך בכך. דדי שמר על כך שהדברים לא יתפרקו ולא יווצרו עוד מתחים שאין בהם צורך. ממליץ בחום, דדי מקצוען אמיתי ובהחלט איש שמסתכל באופן רחב על הסיטואציות.

איך מתגרשים

איך מתגרשים

שאלה שאני נשאל רבות, בתור עורך דין לענייני משפחה, היא איך מתגרשים. השאלה לעיתים נשמעת פשוטה, אבל טומנת בחובה שאלות רבות נוספות. הראשונה שבהם היא

הסכם גירושין ללא ילדים

הסכם גירושין ללא ילדים

הסכם גירושין ללא ילדים עשוי לפשט את ההליך וישנו סיכוי גדול שתוכלו למצוא עורך דין גירושין זול שיסייע לכם בתהליך. זוגות רבים מחליטים להתגרש ונושא

להתגרש או לא 

עורך דין לענייני גירושין

בטרם פונים אל עורך דין לענייני גירושין, השאלה להתגרש או לא להתגרש היא שאלה מאוד אישית. החיים הם לא מדע מדויק ולכל אדם ישנו עולם

גירושין בהסכמה

גירושין בהסכמה

הליך של גירושין בהסכמה הוא בעצם הליך, על פי רוב מקוצר, שבו מגיעים שני בני הזוג להסכמה על תנאי הגירושין, מנסחים הסכם גירושין חלוקת רכוש,

הסדרי ראיה מקובלים

הסדרי ראיה מקובלים

במסגרת הליך הגירושין ישנם גם הסדרי שהות ו הסדרי ראיה מקובלים. ילדים להורים גרושים אינם אמורים לשלם את המחיר של פירוק הנישואין והם זקוקים לשני

כמה עולה לערוך צוואה

עורך דין צוואות וירושות תל אביב

מה עושה עורך דין צוואות וירושות תל אביב, כמה עולה לערוך צוואה והאם עו“ד צוואות מתעסק אך ורק בעריכת צוואה?  עורך דין לענייני ירושה בתל

Call Now Button