אודות

שלום,

תחום דיני המשפחה והירושה הוא תחום מורכב, אשר דורש ידע והבנה לא רק בחוק ובפסיקה, אלא גם הבנה באנשים, ברצונותיהם בתחושות שלהם ובמה שעובר עליהם.

ידעתי שאעסוק בתחום מרתק זה כבר בתחילת לימודי המשפטים וגם לפני כן.

אני מייצג ומטפל בתיקים מורכבים בבית המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים, לרבות בתיקי גירושין, מזונות אשה, מזונות ילדים, כתובה, משמורת, זמני שהות, פירוק שיתוף, אפוטרופסות, סכסוכים בתוך המשפחה, התנגדויות לצווי ירושה, התנגדויות לצוואה ועוד.

בנוסף, אני מסייע לזוגות בעריכת הסכמי ממון טרום נישואין, הסכמים לחיים משותפים (כשבניה"ז לא מעוניינים להתחתן) והסכמי גירושין.

אני עורך צוואות וצוואות הדדיות מורכבות.

כמו כן יש לי הסמכה מטעם משרד המשפטים לערוך יפוי כח מתמשך.

קצת עלי:

* בוגר תואר במשפטים L.L.B. בציונים גבוהים ובהצלחה. כיום לקראת סיום תואר שני משפטים באוניברסיטת תל אביב.

* חבר בלשכת עורכי הדין בהתאם לחוק לשכת עורכי הדין, תשכ"א – 1961.

*בוגר השתלמויות בדיני משפחה ומקרקעין מטעם ועד מחוז תל אביב והמרכז של לשכת עורכי הדין.

* בעל ניסיון רב בתיקי גירושין מורכבים ותיקים של סכסוכים במשפחה אחרים.

* מייצג בכל רחבי הארץ בבתי המשפט ובבתי הדין הרבניים בענייני גירושין, כתובה, מזונות, הסדרי ראייה, משמורת, פירוק שיתוף, ירושות וצוואות וכו'.

ולא פחות חשוב מהניסיון המשפטי והפרקטי, הוא היחס האישי. חשוב לי מאוד שהלקוח יהיה מעורב בהליך מתחילתו ועד סופו. אני מאמין שהלקוח חייב לדעת מה עומד מולו ולאיזה מצבים עלולים להיתקל ואיך להגיע לפתרונות מעשיים ולא פתרונות מתלהמים שגויים.  

האסטרטגיה המשפטית מתחילה הרבה לפני שניגשים להליכים משפטיים, ואני מסתכל ביחד עם הלקוח דרך זכוכית מגדלת על הדרכים העמדות בפנינו ומקבלים החלטה בתבונה ובקור רוח, אשר תהיה הצודקת ונכונה ביותר לאינטרסים שלו.

× לחץ כאן לשיחת וואטסאפ